ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU ( SEO )

Size En Kaliteli Arama Motoru Optimizasyonu, Backlink Oluşturma ve İçerik Pazarlaması Hizmetlerini Sunuyoruz. Sunduğumuz Hizmetler:

  1. Anahtar Kelime Analizi ve Strateji Önerileri
  2. Site İçi SEO Optimizasyonu
  3. Kod Optimizasyonu
  4. İçerik/İnfografik Oluşturma ve Sosyal Ağlarda Paylaşım
  5. Diğer Sitelerden Sitenize Alakalı Organik Backlink Oluşturulması
  6. Google Webmaster Tools ve Google Analytics İle Analiz ve Takip

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU FAYDALARI

DAHA FAZLA SATIŞ
Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkmanızın En Büyük Faydası Google ve Yahoo, Bing Gibi Arama Motorlarında Arama Yapan Müşteriler Tarafından Kolay Bulunabilir ve Ulaşılabilir Olmaktır. Bu Sayede Daha Fazla Müşteri ve Daha Fazla Satış Elde Edersiniz.
Müşterilerinize Daha İyi Bir Websitesi Deneyimi Sunun
Sayfa İçi SEO Analizi İle Müşterilerinize Çok Daha İyi Bir Websitesi Deneyimi Sunabilirsiniz. Analizimiz İle Müşterilerinizin Hangi Sayfalara Tıkladığını ve Bu Sayfalarda Ne Kadar Vakit Geçirdiğini Görebilirsiniz. Bu Analizler Sonucunda Düzenleme Yaparak Websitenizde Müşterilerinizi Rahatsız Eden Problemleri Yok Edebiliriz.
SEO Sosyal Medyada da İşinizi Arttırır
Arama Motorlarından Sitenize Ulaşan İnsanlar Websitenizi Facebook, Twitter ve İnstagram Gibi Sosyal Medya Ağlarında Paylaşarak Markanızı ve Ürünlerinizi Sosyal Medyada da Yaymakta Yardımcı Olur.
2-3 Ayda Yatırımınızın Dönüşünü Almaya Başlayın
SEO İle Diğer Reklam Modellerine Göre Çok Daha Etkili ve Hızlı Geri Dönüşler Alabilirsiniz. Ürünleri ve Markanızı Direk Müşterilere Ulaştırmak İçin En Etkili Yollardan Biri Arama Motoru Optimizasyonudur.
En Ucuz ve Devamlı Reklam Yöntemi
İnternet Reklamları Bazen Çok Büyük Bütçeler Gerektirebilir. Ayrıca Reklam Bütçeniz Tükendiğinde Websiteniz de Arama Sonuçlarından Kaldırılır. SEO İle Belirli Bir Bütçe Dahilinde 7 Gün 24 Saat Web Siteniz Ön Sayfalarda Kalır ve Asla Müşteri Kaybı Yaşamazsınız.
Güvenilirliğinizi Arttırın
Potansiyel Müşterileriniz Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkan Sitelere Daima Daha Fazla Güvenirler. Siz de İlk Sıralarda Yerinizi Alın ve Güvenilirliğinizi Arttırın.

Search engine optimization (SEO)’nun Türkçe Karşılığı Arama Motoru Optimizasyonudur. Arama Motorlarında Websitenizin Reklam Olmayan Yani “Organik” Sonuçlar Arasında İlk Sayfalarda Görünmesi İçin Yapılan İşlemlere Arama Motoru Optimizasyonu Denir.

SEO Site İçi ve Site Dışı Olarak İkiye Ayrılır. Site İçi SEO ile Hem Arama Motorları Hem de Müşterilerinize Daha İyi Bir Kullanıcı Deneyimi Sunabilirsiniz. Site Dışı SEO İle Websitenize Sizin Konunuzla Alakalı Başka Sitelerden Referans Backlinkler Oluşturarak Hem Müşteri Hem de Arama Motorlarının Gözünde Websitenizin Değerini Yükseltebilirsiniz.

NASIL BAŞLAYABİLİRİM?

İlk Önce Aşağıdaki Linke Tıklayarak SEO Formumuzu Doldurunuz. Websiteniz,Markanız ve Sattığınız Ürünler İle İlgili Bilgileri Bize İletin. Websitenizi, Anahtar Kelimelerinizi ve Rakiplerinizi Analiz Ettikten Sonra Size Önerilermiz İle Birlikte Bir Aylık Bütçe Sunarız. Eğer Kabul Ederseniz Hemen Site İçinden ve Site Dışından SEO Çalışmalarına Başlayarak  Websitenizi Arama Motorlarında Üst Sıralara Çıkarmaya Başlarız.

Neler Yapıyoruz?

Yerel SEO
Sitenizi Google Haritalar ve Google İşyeri Listerine Kayıt Yaptırarak Çevrenizde Arama Yapan Müşterilere Ulaşmanızı Sağlıyoruz. Aynı Zamanda Yerel ve Sektörel Firma Rehberlerine Kayıt Yaparak Yerel Aramalarda Arama Motorlarında Üst Sırada Çıkmanızı Hedefleriz.
Site İçi SEO
Websitenizin Kod ve İçerik Analizini Yaparak Hem Kullanıcı Deneyimini Arttırmak Hem de Arama Motoru Robotlarının Sitenizde Daha Hızlı ve Kolay Gezinmesini Sağlamak.
Dönüşüm Optimizasyonu
Websitenizi Ziyaret Eden Kullanıcıları Detaylı Analiz Ederek Bu Kullanıcıları Yeni Müşterilere ve Dolayısı İle Daha Fazla Satışa Çevirmek.
Rakip Analizi
Rakiplerinizi Analiz Ederek Onların Üstünde Yer Almak İçin Gerekli SEO İşlemlerinin Yapılması.
İçerik Oluşturma
Websiteniz ve Yapılacak Paylaşımlar İçin İçerik ve İnfografik Materyellerinin Oluşturulması.
Backlink Oluşturulması
Websitenize Sizin Konunuzla Alakalı Başka Websitelerinden, Bloglardan, Haber ve Sosyal Medya Sitelerinden Refarans Backlinklerin Oluşturulması.

REFERANSLARIMIZ

BİZE ULAŞIN!

YARDIM ALMAK İÇİN BİZE ULAŞIN

Formu Doldurarak Websiteniz ve İstekleriniz İle İlgili Bizi Bilgilendirin SEO Uzmanlarımız Ücretsiz Analiz ve Değerlendirme Yaptıktan Sonra Size Ulaşsınlar.
Ücretsiz Analiz Neleri Kapsar?

  • Site İçi SEO – Genel Problemler ve Öneriler
  • Site Dışı SEO – Genel Backlink Raporu ve Öneriler